TOPlist

Bowling centra

aneb kam vyrazit na bowling…

Bowling RADAVA

Bowling RADAVA nabízí 12 profesionálních bowlingových drah s kvalitně vybaveným barem točeným pivem Pilsner Urquell. Bowling RADAVA pravidelně pořádá bowlingové ligy a turnaje pro veřejnost. Bowling RADAVA je místo, kde pro Vás připraví firemní teambuildingový bowlingový turnaj.

Můžete zde uspořádat další akce – narozeninové oslavy, třídní srazy, srazy sportovních kolektivů nebo rozlučky se svobodou, prostě cokoliv – důvod se vždycky najde. Bowling RADAVA je vhodný i pro dětské párty – mají dostatečný počet lehkých koulí, menší obuvi a i dětské zábrany na drahách, tak aby dětem koule nepadaly do žlábků. Na jakoukoliv Vaší akci na Radavě zde zajistí občerstvení na míru dle Vašeho přání. Součástí centra RADAVA je restaurace MEKAN RADAVA, která se zaměřuje na KEBAB a další speciality turecké kuchyně.

Adresa

RADAVA SC
Milady Horákové 394/37
170 00 Praha-Holešovice

Jak se tam dostat

mapa

Telefon

233 101 211

E-mail

miladka@radava.cz

Web

http://www.radava.cz/

Počet drah

12

Otevírací doba

Pondělí – Neděle: 11:00 – 00:00 hod.

Cena za 1 hodinu bowlingu

Po-Ne: 11- 17 hod.: 290 Kč
Po-Ne: 17 – 00 hod.: 390 Kč

Online rezervace

ANO


Upozornění: Provozovatel webu nezaručuje aktuálnost údajů (otevírací doba, ceny atd.) uváděných v profilu jednotlivých bowling center a heren. Pokud zjistíte, že údaje nejsou aktuální, prosím, kontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

Zajímavé odkazy:

» Uvažujete o nákupu zahraniční nemovitosti? Zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá.