TOPlist

Bowling centra

aneb kam vyrazit na bowling…

Bowling Brno

Přehled bowlingových center v Brně rozčleněný na Brno-město a Brno-venkov. Seznam všech bowlingových heren v Jihomoravském kraji naleznete v rubrice Jihomoravský kraj.

Přehled bowlingových center, heren a barů v Brně rozčleněný podle městských částí:

Brno-město

Cihelna centrum
Zábavní centrum Cihelna nabízí 8 profesionálních bowlingových drah a je registrováno jako partnerská herna České bowlingové asociace. K dispozici je také billiard, fotbálek, šprtec, šipky, sportovní přenosy na plátno a příjemné posezení v restauraci s výběrem z širokého sortimentu jídel i nápojů.

Cola Transport
Stylová restaurace s výhledem do jízdárny a loveckým salonkem. Bohatá nabídka specialit a pokrmů ze zvěřiny. Možnost pořádání školení, oslav, ubytování v penzionu. K dispozici je sportovní zařízení: golfový trenažér, bowling, laserová střelnice, tenis. V létě se nabídka rozšiřuje o posezení na zahrádce a jídla z grilu a udírny.

Squash Radost
V areálu Squas Radost se nachází 3 bowlingové dráhy, 4 klimatizované squashové kurty, indoorcycling a infrasauna. Je možné využít také salónků pro pořádání firemních akcí a školení v přilehlé restauraci.

Bowling Hokna
V bowlingovém centru Hokna je k dispozici 8 profesionálních bowlingových drah Brunswick. Občerstvit se lze naší u plně zásobeného baru s teplou kuchyní.

Bowling Balkán
Šest bowlingových drah, 4 sqashové kurty, zázemí dvou barů, šipky, biliárd, taneční koberce, schuffleboard (šprtec).

Bowling stodola
Bowling Stodola kromě 8 drah pro bowling poskytuje zázemí restaurace s letní zahrádkou o kapacitě 140 míst. Můžete si zahrát také billiard nebo petangue, uspořádat zde oslavu narozenin nebo firemní akci.

Kalex CZ
Bowlingové centrum.

Brno-venkov

Harmonie
Sportovní centrum Harmonie nabízí příjemné posezení, kvalitní kuchyni, ale i pestré sportovní vyžití, relaxaci, zábavu a možnost ubytování ve 20 dvoulůžkových pokojích s prostory pro školení a společenské akce. Kromě bowlingu je k dispozici fitnesscentrum, squash, solárium, sauna, masáže, dětský koutek a biliár.

Planet Bowling (pobočka Modřice)
Zábavní centrum Planet Bowling (pobočka Modřice) nabízí bowlingové dráhy s automatickými stroji. K občerstvení je možné využít restauraci s nabídkou kulinářských specialit a dobře zásobený bar.

Orel jednota Ořechov
Orlovna Ořechov nabízí k využití 2 profesionální bowlingové dráhy včetně možnosti občerstvení.

Dobrá škola – restaurace – bowling
V budově bývalé školy se nachází restaurace nabízející pokrmy tradiční české kuchyně. Pro milovníky bowlingu jsou připraveny čtyři dráhy.

Seznam všech bowlingových heren v Jihomoravském kraji naleznete v rubrice Jihomoravský kraj.