TOPlist

Bowling centra

aneb kam vyrazit na bowling…

Bowling ČB

Přehled bowlingových center v Českých Budějovicích. Seznam všech bowlingových heren v Jihočeském kraji naleznete v rubrice Jihočeský kraj.

Bowling Aqua
Bowlingové centrum se 4 drahami, barem a restaurací. Možnost pořádání soukromých i firemních večírků, rautů, oslav a prezentací. K dispozici velkoplošná obrazovka.

Campus bowling
Campus bowling umožňuje hru i rodinám s dětmi. Zapůjčení bowlingové obuvi zdarma. V průběhu hry lze využít široké nabídky baru včetně posezení s možností shlédnutí sportovních i jiných přenosů na velkoplošné projekci. Možnost realizace firemních akcí a večírků.

Game Zone Bowling Bar České Budějovice
V Game Zone Bowling Baru České Budějovice naleznete kromě bowlingových drah také dobře zásobený bar, kulečník a automaty.

JR-Partners České Budějovice
Bowlingové centrum se 4 dráhami, karambolem, ruletou, výherními hracími přístroji, video simulátory, stolním fotbalem a vzdušným hokejem.

Bowling restaurant Mercury České Budějovice
Pětidráhový profi bowling Brunswick, restaurace pro 65 hostů, bar, projekce. ONLINE rezervace, webkamera, pořádání firemních prezentací, večírků včetně občerstvení, rautů apod. vše z vlastní kuchyně.

Přehled všech bowlingových heren v Jihočeském kraji naleznete v rubrice Jihočeský kraj.