TOPlist

Bowling centra

aneb kam vyrazit na bowling…

Bowling Plzeň

Přehled bowlingových center v Plzni. Seznam všech bowlingových heren v Plzeňském kraji naleznete v rubrice Plzeňský kraj.

Bowling Restaurace Alfa Plzeň
V plzeňské Alfě si kromě bowlingu můžete dopřát specialit domácí i mezinárodní kuchyně. Sledovat zde můžete sportovní přenosy nebo uspořádat firemní akce, maturitní plesy, svatby, rodinné oslavy.

Bowling Purkmistr Plzeň Černice
Bowling si zahrajete ve stylovém klimatizovaném interiéru s kamennou klenbou a historickými motivy dřevěných sudů na stěnách připomínajícími pivovarské sklepení. Součástí areálu je hotel a restaurace nabízející produkty vlastního pivovaru.

Bowling TJ Lokomotiva Plzeň
Bowling se nachází ve sportovním areálu TJ Lokomotiva Plzeň v Plzni na Slovanech. K dispozici je také restaurace, lezecké stěny, squash a další sportoviště v areálu.

Bowling Éčko Plzeň
Dvě bowlingové dráhy se nacházejí v přímé blízkosti baru a restaurace, což umožňuje kdykoliv doplnit energii či tekutiny.

Bowling U papírny Plzeň
Kromě osmi profesionálních bowlingových drah je k dispozici také šest kulečníkových stolů a karambol. Z nabídky místní kuchyně si můžete vybrat z klasických českých jídel i specialit.

Sportovní centrum Kalikovský mlýn Plzeň
Sportovní centrum Kalikovský mlýn nabízí vedle čtyř bowlingových drah také prostředí stylové prostředí restaurace s průhledem na vodní elektrárnu s Kaplanovou turbínou, zahradní terasou na břehu řeky Mže. K dispozici jsou také dva kurty na squash, věnovat se zde můžete i aerobicu nebo indoor cyclingu.

Bowling Luna Plzeň
V Luně můžete ke hře využít jednu ze čtyř bowlingových drah. K dispozici je také kulečník, fotbálek, turbo hokej, stolní tenis, elektronické šipky, zábavní automaty, herna s výherními automaty a ruletou nebo velkoplošná obrazovka.

Fantasy Park Plzeň
Bowling si můžete zahrát i v plzeňském obchodním centru Plaza. Ve Fantasy Parku je k dispozici osm bowlingových drah značky Brunswick. K dispozici jsou také billiardové stoly, net a wifi café. Objednat si můžete uspořádání firemních nebo narozeninových oslav na klíč.

Seznam všech bowlingových heren v Plzeňském kraji naleznete v rubrice Plzeňský kraj.