TOPlist

Bowling centra

aneb kam vyrazit na bowling…

Bowling Praha

Přehled bowlingových center v Praze rozčleněných podle městských částí. Přehled všech heren naleznete v rubrice Hlavní město Praha

Rychlý tip kam na bowling v Praze:

Bowling Bar Park Holiday

Pokud se chcete odreagovat a užít si zábavu při hře se svými blízkými a přáteli, navštivte příjemné prostředí Bowling baru v Parku Holiday.  » Celý profil podniku

Přehled bowlingových center, heren a barů v Praze rozčleněný podle městských částí:

Praha 1

Bowling bar hotelu Junior
Bowling se nachází v podzemí hotelu Junior. K dispozici je bar, restaurace, šipky, kulečník, air-hockey. Padesát míst u stolů, celková kapacita přes osmdesát hostů.

Praha 3

Victoria Bowling
Jediný bowling v Praze, kde můžete pít zadarmo! Každý den soutěže o panáky. 4 bowlingové dráhy, 2 pool billiardové stoly, stolní fotbálek.

Bowbar
Bowlingová herna doplněná o billiard, šipky, fotbálek, projektor, karaoke jukebox a bar s nabídkou alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů.

Xbowling Žižkov
Bowlingové centrum nabízí 6 profi drah QubicaAMF, kompletně nekuřácké, restaurace, salonek, firemní a rodinné akce.

Praha 4

Kamenný dvůr
Hostům je k dispozici restaurace nabízející hotová jídla, minutkovou kuchyni, kapacita 70 míst, zahrádka, hlídané parkoviště. Možnost ubytování na jedno až čtyřlůžkových pokojích.

BBBC
Osobám mladším 18 let je přístup na bowling povolen pouze v doprovodu rodičů. K dispozici jsou také šipky a fotbálek. Možnost pronájmu celého podniku nebo jeho části pro uzavřenou společnost za účele podnikové či rodinné oslavy, prezentace nebo pořádání soukromých i oficiálních turnajů. Kapacita 200 míst. V pátek a sobotu funguje jako hudební klub.

Bowling v továrně – Továrna
Bowlingová herna a pivnice Továrna vznikla, jak název napovídá, v objektu bývalé textilní továrny založené ještě v dobách Rakouska-Uherska továrníkem Otto Kretschmerem. K dispozici jsou kromě čtyř bowlingových drah šipkové automaty, fotbálky, kulečník, videohry, simulátory. Netradiční interiér s rozsáhlými prostorami se přímo nabízí pro pořádání firemních akcí i dalších oslav.

Bowling – šipky Pankrác
K dispozici jsou kromě 4 bowlingových drah šipky, automaty, bar. Možnost uspořádání společenských akcí. Kapacita 80 lidí.

Bowling Chodov
Bowlingové centrum vybavené osmi drahami, šipkami, ruletou, automaty, stolním fotbalem, videosimulátory, zábavnými kvízy na dotykové obrazovce, restaurací a barem. Možnost pořádání firemních akcí a rautů.

GameZone Bowling bar
V GameZone Bowling baru je možné k občerstvení využít služeb zdejší restaurace.

Praha 5

Planet Bowling – Praha
Hostům je k dispozici restaurace s nabídkou kulinářských specialit a dobře zásobený bar. Možnost firemních akcí, realizace oslav a večírků, akce pro děti.

Bowling Swing
Zahrát si kromě bowlingu můžete také šipky, kulečník nebo fotbálek. Bar nabízí posezení s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, točené pivo. Možnost pořádání firemních akcí.

Equinoxe Bowling
Equinoxe Bowling Centre kromě šesti bowlingových drah nabízí také kulečník, coctail bar, stolní fotbal a karaoke. Pravidlem je sledování přenosů ze sportovních akcí. Poslat nejčerstvější fotky z vašeho bowlingového turnaje můžete e-mailem, na který se můžete připojit v místní internetové kavárně. Možnost živé hudby včetně cateringových služeb a využití VIP salonku.

Best Bowling
Kromě bowlingových drah lze využít billiardových stolů, velkoplošné projekce nebo posedět u baru. Bowlingové potřeby zde můžete i nakoupit.

Praha 6

Hotel Beránek Praha
Bowling se nachází v areálu hotelu Beránek, který svým hostům nabízí 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmá, včetně jednoho bezbariérového. Restaurace připravuje speciality české a mezinárodní kuchyně, posedět lze na baru, v pivnici, vinárně nebo salonku. Zapůjčení bot na bowling zdarma.

Ladronka
Vedle bowlingu nabízí Ladronka i další sportovní vyžití. Projet se můžete na nejdelší osvětlené in-line dráze v Praze, můžete si zahrát volejbal, nohejbal nebo třeba petangue. Sportovní vybavení je možné si na místě zapůjčit.

Praha 7

RADAVA SC
K dispozici je 12 bowlingových drah a také stylová restaurace se sklepní vinárnou (salonkem) a zahradní restaurace. Vstup na dráhu je povolen pouze v čisté bowlingové obuvi. Tu je možné na místě zapůjčit.

Absolutní bowling
Bowlingový klub ABSOLUTNÍ BOWLING nabízí 4 dráhy, karambol, pool, stolní fotbal, vzdušný hokej, šipky, autodráhu, jukebox, projekce. Chybět nemůže ani bar s příjemnou obsluhou.

Praha 8

Bowling Karlův Dvůr
Bezplatné zapůjčení profesionálních bot na bowling. Při rezervaci celého bowling baru lze dohodnout individuální slevy. Možnost nákupu bowlingových potřeb.

Magic club
Zábavní podnik nabízející odreagování při bowlingu, kulečníku, billiáru, šipkách nebo u baru.

Bowling Bar Čechie Praha
Bowling Bar Čechie nabízí 2 bowlingové dráhy v klimatizovaném prostoru, plně vybavený bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických koktejlů, točené pivo.

Praha 9

Bowling Club 19
K dispozici stolní tenis, kulečník, fotbálek, šipky, golfový trenažér, stolní hokej. Možnost pronájmu celého klubu pro firemní či soukromou párty až pro 100 osob. Jídla je možné objednat od pondělí do pátku do 21:30 (pizza, saláty, těstoviny, smažená jídla, toasty). V objektu zdarma parkoviště s ostrahou.

Bowling Bar Primo
Kromě bowlingu je k dispozici je také billiard, kulečník, šipky, stolní hokej, fotbálek, videosimulátory, videoprojekce a herna, bar a občerstvení.

J. R. Club – Bowling
Sport bar s restauraci a letní zahrádkou. V J.R.Club – Bowling můžete uspořádat raut, narozeninové, společenské nebo firemní párty. Jako v žádném správném sport batu nesmí chybět videoprojekce ze sportovních přenosů. Od bowlingu si můžete odpočinout u šipek, fotbálku, kulečníku nebo na sportovním simulátoru.

Bowling Hotel Duo
Využít můžete některou z 12 bowlingových drah. Nabídka uspořádání společenských akcí, firemních večírků a oslav. V centru je k dispozici také posilovna, 20 metrový vyhřívaný bazén, sauna, whirlpool, aqua-aerobic, masáže, solárium, ricochet, elektronické hry.

Bowling bar Step
Bowling bar se nachází v Hotelu Step nedaleko O2 areny (Sazka areny). Zaparkovat lze bez problémů přímo před areálem. Nejen hráčům bowlingu je k dispozici bar s kapacitou 45 míst s velkým výběrem nealkoholických i alkoholických nápojů, studené a teplé kuchyně. Mezi jednotlivými koly bowlingu si můžete odskočit ke stolnímu fotbálku.

Praha 10

Bowling Bar Park Holiday
Pokud se chcete odreagovat a užít si zábavu při hře se svými blízkými a přáteli, navštivte příjemné prostředí Bowling baru v Parku Holiday.

Na Groši
Multifunkční sportovní areál jehož součástí je kromě bowlingu i pizzerie s kapacitou 80 míst. Polední menu, bezbariérový přístup, možnost realizace rautů a společenských akcí pro firmy, squash, nonstop bar a herna s výherními automaty, solária, masáže.

Xbowling Strašnice
Jedno z nových bowlingových center v Praze. Kompletně nekuřácké, pizzerie, možnost pořádání firemních nebo rodinných oslav.

Bowling a Relax Centrum “Na Ovčíně”
Bowlingové a relaxační centrum s dvanácti profi bowlingovými drahami, barem, saunou, whirlpoolem a restaurací, sledování sportovních přenosů ve velkoplošné projekci.

Bowling klub Štěrboholy
K dispozici je bezplatné připojení k internetu do notebooku od každého stolu. Možnost využití salonku s projektorem a projekčním plátnem. V ceně za bowling je i zapůjčení bowlingové obuvi.

Drake Bowls Bowling bar
Bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, ping pong, sportovní simulátory. Možnost uspořádání amatérských bowlingových soutěží a turnajů. Není vyžadována speciální sportovní obuv na bowling.

PJR
Kromě čtyř bowlingových drah je návštěvníkům k dispozici restaurace a bar.

Přehled všech bowling center v Praze naleznete v rubrice Hlavní město Praha.